Tuliszków: Pięć projektów do Budżetu Obywatelskiego

budżet obywatelski

Budowa oświetlenia na boisku, modernizacja amfiteatru czy też rewitalizacja terenu na os. Jana Pawła II - między innymi takie projekty zgłoszone zostały do Tuliszkowskiego Budżetu Obywatelskiego. Do rozdysponowania jest kwota 180 tyś.zł.

Do budżetu obywatelskiego zgłoszono pięć projektów o szacowanej wartości od 9 000 zł do 180 000 zł. Na najwyższą kwotę oszacowano modernizację amfiteatru i aranżację sąsiadującego z nim terenu na cele kultury otwartej.

Budowa oświetlenia na stadionie w Tuliszkowie ma sprawić, że treningi będą możliwe niemal o każdej porze roku. Wartość tego projektu to 130 000 zł.

Szacowany na 52 700 zł projekt „Przywróćmy mieszkańcom Żabieniec” ma zwiększyć tereny rekreacyjne w Tuliszkowie.

Kolejny z projektów dotyczy stworzenia strefy rekreacyjnej w parku na oś. Jana Pawła II, a jego wartość to 25 800 zł. Dziewięć tysięcy kosztować ma dokumentacja na oświetlenie ul. Polnej w Tuliszkowie.

Zgodnie z harmonogramem od 16 września rozpocznie się akcja promocyjna projektów. Mieszkańcy głosować będą na wybraną propozycję od 26 do 30 września.

Zawodnicy z Klubu Sportów i Sztuk Walk w Turku pow...
Władysławów: Radośnie ,,u Cioci Stefanii”

Podobne wpisy

 

Komentarze 2

Gość - Ken w niedziela, 25 września 2022 07:13

zaraz będą ulice wygaszać ciemność widzę ciemność ale jarek nie pozwoli nam zamarznąć

zaraz będą ulice wygaszać ciemność widzę ciemność ale jarek nie pozwoli nam zamarznąć
Gość - Arek w piątek, 16 września 2022 04:31

Wągiel +

Wągiel + :p
Gość
poniedziałek, 11 grudnia 2023

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.