Tuliszków: Pierwsze w gminie serce na nakrętki

Serce na nakrętki

W środę, 31 marca przed strażnicą OSP Tuliszków pojawiło się obiecane, wielkie, czerwone serce służące do zbierania plastikowych nakrętek.

Wiceprezes OSP Tuliszków Przemysław Przybyłowicz pozyskał i przywiózł materiały, które były trzonem konstrukcyjnym metalowego serca, a Maciej Michalak dopełnił dzieła przy ogromnym zaangażowaniu polegającym na pospawaniu poszczególnych elementów, pomalowaniu i montażu.

"Dziękujemy serdecznie Maciejowi za wkład osobisty oraz poświęcony czas. Dziękujemy druhom zaangażowanym we wczorajszym montażu przed budynkiem strażnicy (Maciej Michalak, Gracjan Szczepański, Stanisław Przybyłowicz, Kamil Szwedziński, Przemysław Przybyłowicz)"- piszą na facebook’u druhowie z OSP Tuliszków.

Efekty wspólnej pracy można podziwiać przed budynkiem OSP. Serce jest dostępne dla wszystkich mieszkańców Gminy i Miasta Tuliszków, ale i nie tylko.

"Dobrych serc nie brakuje co udowadniacie na każdym kroku. Pomagaliśmy już Frankowi, odkręcaliśmy się dla Oli, teraz pora na kolejne wielkie dzieła pomocy. Następnie zbiory nakrętek przekażemy tym, którzy będą tego najbardziej potrzebować. Mamy nadzieje, że podoba Wam się nasza piękna inicjatywa"- piszą druhowie.

Jest to pierwsze serce na terenie Gminy i Miasta Tuliszków.

Zachęcamy do pomocy poprzez wrzucanie do serca plastikowych nakrętek.

źródło: OSP Tuliszków


Dobra: Transport Door-to-door rozpoczęty
XVIII edycja Ogólnokrajowego Konkursu Bezpieczne G...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
piątek, 12 sierpnia 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.