Tuliszków: Pogratulowano nauczycielkom gminnych placówek oświatowych

Obraz2

Burmistrz Krzysztof Roman wręczył w dniu dzisiejszym listy gratulacyjne nauczycielkom gminnych placówek oświatowych, które uzyskały awanse zawodowe nauczyciela mianowanego.

Pani Joanna Patrzykąt z Przedszkola im. Kubusia Puchatka w Tuliszkowie, Pani Elwira Szymaniak z Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Grzymiszewie i Pani Ewa Pilarska z Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Grzymiszewie złożyły ślubowanie według następującej roty: "Ślubuję rzetelnie pełnić mą powinność nauczyciela wychowawcy i opiekuna młodzieży, dążyć do pełni rozwoju osobowości ucznia i własnej, kształcić i wychowywać młode pokolenie w duchu umiłowania Ojczyzny, tradycji narodowych, poszanowania Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej."

Życzymy Paniom wytrwałości i entuzjazmu w wypełnianiu tak szlachetnej misji, jaką jest nauczanie, satysfakcji z wykonywanej pracy oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.

źródło: fb Tuliszków
Cztery osoby z zarzutami w sprawie incydentu w kan...
Tuliszków: Niedzielne popołudnie w parku miejskim ...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
piątek, 21 luty 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.