Tuliszków: Prace w Piętnie zostały zakończone

Piętno

W Piętnie w dniu 30.10.2020 r. zakończono prace związane z realizacją projektu „Oczyszczanie stawu oraz zagospodarowanie terenu w miejscowości Piętno”.

W Piętnie zakończono prace związane z realizacją projektu „Oczyszczanie stawu oraz zagospodarowanie terenu w miejscowości Piętno”. Projekt zrealizowany został w ramach X edycji konkursu „Pięknieje wielkopolska wieś”.

W ramach projektu wyczyszczono staw, wzmocniono obrzeża, ułożono chodnik, zamontowano ławki z oparciami, kosze na śmieci, wybudowano drewniany pomost oraz udrożniono przepust. Mieszkańcy w ramach wkładu własnego nasadzili także roślinność wydzielającą przestrzeń rekreacji od pasa drogi.

Efektem prac, w które zaangażowali się mieszkańcy, jest miejsce do odpoczynku, relaksu, integracji i obcowania z naturą. Zwieńczeniem projektu będzie zorganizowanie spotkania integracyjnego, które odbędzie się w najbliższym możliwym terminie po ustaniu zakazów zgromadzeń i imprez związanych z epidemią.

źródło: tuliszkow.pl


Zmiany w diecezji włocławskiej. Biskup Mering złoż...
Za nieruchomości zapłacimy więcej, czyli miejskie ...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
niedziela, 24 styczeń 2021

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.