Tuliszków: Promocja Gminy i Miasta na Targach Turystyki Weekendowej Atrakcje Regionów

Targi Tuliszków

W dniach 11-13 czerwca przedstawiciele Stowarzyszenia Samorządowego A2 Wielkopolska, do którego należy gmina Tuliszków, uczestniczyli w targach turystyki weekendowej Atrakcje Regionów w Chorzowie.

Targi tradycyjnie odbyły się na terenie Parku Śląskiego, jednakże ze względu na sytuację epidemiologiczną wystawcy znajdowali się w domkach na terenie parku, a zwiedzający na terenie otwartym, celem zapewnienia wymogów bezpieczeństwa.

Prezentowane materiały w postaci folderów, ulotek, map i drobnych gadżetów cieszyły się dużą popularnością i stanowiły ciekawą ofertę turystyczną dla osób poszukujących mało uczęszczanych, a ciekawych miejsc.

Dodatkową atrakcją dla odwiedzających nasze stoisko była możliwość degustacji a zarazem promocji lokalnych produktów, które otrzymano z gospodarstwa agroturystycznego Malwa.
Zadanie wykonane! Kamil Gardzielik wygrywa kolejną...
Wsparcie od powiatu tureckiego dla Państwowej Stra...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 19 października 2021

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.