Tuliszków: Przebudowa wraz z wyposażeniem hydroforni w Imiełkowie zakończona

Hydrofornia w Tuliszkowie

W dniu 15 lipca 2019 roku, zakończono czynności odbiorowe na zadaniu inwestycyjnym pn. „Przebudowa wraz z wyposażeniem hydroforni w Imiełkowie". Wykonawcą inwestycji była spółka HYDRO- PARTNER Sp. z o. o. z Leszna, a wartość umowy wynosiła 1 454 263,45 zł. Inwestycja była współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w kwocie 558 035,00 zł.

Przedmiotem kontraktu było wykonanie zadania inwestycyjnego w formule „zaprojektuj i wybuduj” polegającego na przebudowie i wyposażeniu hydroforni w Imiełkowie. W ramach inwestycji wykonawca opracował kompletną dokumentację projektową oraz uzyskał pozwolenie na budowę a następnie wykonał roboty budowlane w zakres których wchodziło m.in. wykonania przebudowy budynku hydroforni, wyposażenie hydroforni w urządzenia do uzdatniania i retencji wody, remont obudowy studni głębinowej z wymianą pompy głębinowej, rur wznośnych, wymianą armatury i wymianą ogrodzenia strefy ochronnej studni głębinowej.

Inwestycja była realizowana w ramach projektu pn. „Poprawa infrastruktury w zakresie gospodarki wodno – ściekowej na terenie gminy Tuliszków” współfinansowanego w ramach operacji typu „Gospodarka wodno–ściekowa” w ramach poddziałania „Wsparcie inwestycji związanych z tworzeniem, ulepszaniem lub rozbudową wszystkich rodzajów małej infrastruktury, w tym inwestycji w energię odnawialną i w oszczędzanie energii” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

źródło:tuliszkow.pl

Anomalie pogodowe a OZE
Obóz sportowy kyokushin karate w malowniczych Kowa...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
niedziela, 29 marzec 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.