Tuliszków: Radosne i roztańczone Święto Flagi

Święto Flagi

Najmłodsi mieszkańcy gminy Tuliszków postanowili w nietypowy sposób uczcić Święto Flagi oraz 230. rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Przygotowano specjalną multimedialną prezentację z udziałem formacji tanecznej oraz uczniów i przedszkolaków.

Majowe święta zwykle kojarzyły się wszystkim z uroczystymi programami artystycznymi, które dzieci i młodzież przygotowywały pod okiem swoich instruktorów. Pandemia sprawiła jednak, że tradycyjna forma prezentacji takich występów stała się praktycznie niemożliwa. W gminie Tuliszków jednak artystyczne obchody Święta Flagi i rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja przeniosły się do internetu i dzięki temu mogły dotrzeć do szerszej widowni.

W przygotowanie prezentacji zaangażowały się formacje taneczne Skakanka Dance działające przy Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Tuliszkowie, przedszkolaki, nauczycielki i dyrekcja Przedszkola im. Kubusia Puchatka w Tuliszkowie oraz uczniowie Szkoły Podstawowej w Ogorzelczynie.

Zapraszamy do obejrzenia materiału wideo TUTAJ

Wideo: Tuliszkowskie czytanie Konstytucji 3 Maja
Nieoficjalnie: Arkadiusz Przybyła nowym generałem ...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
czwartek, 06 maj 2021

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.