Tuliszków: Remont Stacji Uzdatniania Wody. Utrudnienia aż w dziewięciu sołectwach

Utrudnienia w dostawie wody w Tuliszkowie

Mieszkańcy Tuliszkowa, ale też miejscowości takich jak Krępa, Nowy Świat, Gadowskie Holendry, Sarbicko, Zadworna, Ogorzelczyn, Tarnowa i Kiszewy muszą liczyć się w najbliższym czasie z utrudnieniami przy korzystaniu z wody. Wszystko za sprawą remontu stacji uzdatniania w Tuliszkowie.

Wspomniany remont rozpocznie się w poniedziałek, 19 sierpnia. Od tego czasu mogą występować chociażby przerwy w dostawie wody. Stąd apel wystosowany przez burmistrza Krzysztofa Romana i kierownika ZGK, Ewelinę Piwońską-Kubiak o to, aby mieszkańcy wspomnianych miejscowości rozsądnie podeszli do wykorzystywania wody choćby do podlewania trawników, upraw czy napełniania basenów. „Tylko rozsądne zużycie wody do podlewania trawników, upraw czy napełniania basenów spowoduje dostarczenie odpowiedniej ilości wody do wszystkich mieszkańców” - czytamy w komunikacie.

Prace w Stacji Uzdatniania Wody w Tuliszkowie trwać mają do 30 września.

"Piękna nasza Polska cała..."
Tuliszków: Zastępcy nie ma, ale będzie sekretarz

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
niedziela, 20 wrzesień 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.