Tuliszków: Rodzina z Tarnowej potrzebuje pomocy! POMAGAMY!

Pomoc dla rodziny z Tarnowej

Pomocy i wsparcia potrzebuje czteroosobowa rodzina z miejscowości Tarnowa. W wyniku dwóch pożarów mieszkańcy gminy Tuliszków stracili cały dobytek. Doszczętnie spalony dom trzeba było rozebrać, a rodzina została bez dachu nad głową.

W dwa dni 7-letnia Majka, 12-letnia Klaudia, ich starszy brat i mama stracili wszystko. Na skutek zwarcia instalacji elektrycznej doszło do pożaru domu.

Dzięki szybkiej i dobrze przeprowadzonej akcji strażaków udało się zminimalizować straty do części dachu budynku i jednego pokoju. O zdarzeniu, które miało miejsce 30 czerwca przeczytać możemy TUTAJ

Dwa dni później rodzina nie miała już tyle szczęścia. Strażacy ponownie wzięli udział w akcji gaszenia ognia. O szczegółach drugiego zdarzenia pisaliśmy TUTAJ

Dziś rodzina nie ma dokąd pójść. Dom niestety nie nadaje się do mieszkania, a pani Aneta nie posiada wyłącznych praw do ziemi przez co nie jest możliwe rozpoczęcie budowy domu w tym samym miejscu.

Rodzina zdana jest na pomoc ludzi dobrej woli. Dlatego też zwracamy się do Państwa z nadzieją na wsparcie i udzielenie im pomocy.

W chwili obecnej mieszkańcom Tarnowej dostarczono ubrania, żywność oraz środki czystości, jednak nadal potrzebne jest wsparcie.

Niezbędna jest pościel, poduszki, kołdry, meble, chemia, firany oraz wszelkie ubrania dla dziewczynki w wieku 7 lat oraz dziewczynki w wieku 12 lat.

Wszelkie rzeczy składowane są w Sali OSP w Tarnowej w godzinach od 16 do 20.00. Chętnych, by pomóc prosimy o kontakt z sołtysem Aleksandrą Nawarą (tel . 669862600) lub prezes KGW Tarnowa Mariolą Maleszą (tel. 663640387).

Wpłat dokonywać można również poprzez konto internetowe na portalu zrzutka.pl. Szczegóły TUTAJ

Za wszystkie wpłaty serdecznie dziękujemy w imieniu pani Anety i jej dzieci.

Przygotowanie jednostek ochotniczych straży pożarn...
Młodzi i ambitni z certyfikatami, czyli podsumowan...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
piątek, 15 listopad 2019

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.