Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Tuliszków: Rozpoczęła się rozbudowa strażnicy OSP

Rusza rozbudowa budynku Ochotniczej Straży Pożarnej.
BurmistrzTuliszkowa Krzysztof Roman, przy kontrasygnacie skarbnika Anny Nawrockiej, podpisał z wykonawcą umowę na realizację  rozbudowy budynku Ochotniczej Straży Pożarnej z przeznaczeniem na Centrum Kultury w Tuliszkowie. 
 
W wyniku postępowania o udzielenie zamówienia publicznego wyłoniono wykonawcę. Został nim Dariusz Szewczyk prowadzący działalność pod nazwą Zakład Usług Budowlano – Remontowych ,,REMBUD Dariusz Szewczyk”. Całkowita wartość inwestycji wynosi 3 196 646,86 zł. Gmina uzyskała dofinansowanie na realizację inwestycji z Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych, edycja druga w kwocie2 000 000 zł.
 
Rozbudowa budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Tuliszkowie i utworzenie w nim Centrum Kultury umożliwi mieszkańcom większy dostęp do różnorodnych form kultury i stworzy dogodne warunki do spotkań i interakcji mieszkańców, co przyczyni się do zacieśnienia więzi społecznych. W zakresie inwestycji  przewiduje się również wykonanie nowych ciągów pieszych i komunikacyjnych, parkingów  dla osób niepełnosprawnych, płyty śmietnikowej, windy dla osób niepełnosprawnych oraz przebudowę kanalizacji sanitarnej i deszczowej.
Ogłoszenie
Skarga jak głaz do ogródka na koniec kadencji. Sta...

Podobne wpisy

 

Komentarze 2

Gość - Gość w niedziela, 25 lutego 2024 17:02

Teraz centrum kultury będzie w garażu...

Teraz centrum kultury będzie w garażu...
Gość - Sarbice w czwartek, 25 stycznia 2024 13:00

Czas na zmiany w UGiM , czas odnowy idzie z Bartkiem

Czas na zmiany w UGiM , czas odnowy idzie z Bartkiem
Gość
czwartek, 18 kwietnia 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.