Tuliszków: Rusza przebudowa drogi krajowej nr 72

Budowa drogi krajowej 72

Długo wyczekiwana przebudowa drogi krajowej nr 72 doczeka się realizacji. W związku z rozstrzygnięciem przetargu dzisiaj, tj. 20 września 2018 r. w Urzędzie Gminy i Miasta Tuliszków burmistrz Grzegorz Ciesielski spotkał się z przedstawicielami Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad oraz generalnym wykonawcą.

Omówiono planowany harmonogram prac budowlanych. Roboty mają się rozpocząć jeszcze w październiku tego roku. Szczegółowe informacje o terminach planowanych robót na wyznaczonych odcinkach znajdą Państwo w najbliższym czasie na stronie Urzędu Gminy i Miasta Tuliszków.
Kto zasiądzie w radzie powiatu - mamy pełne listy ...
Sportowcy z powiatu najlepsi w Wielkopolsce

Podobne wpisy

 

Komentarze 1

Gość - gość w sobota, 22 września 2018 08:41

To już stało się nudne co 4 lata "odgrzewany kotlet " z tym skrzyżowaniem najpierw przebudujcie a potem sie chwalcie !!!!!!!!!!!!!!!

To już stało się nudne co 4 lata "odgrzewany kotlet " z tym skrzyżowaniem najpierw przebudujcie a potem sie chwalcie !!!!!!!!!!!!!!!
Gość
sobota, 28 stycznia 2023

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.