Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Tuliszków: Trwają prace związane z modernizacją ośrodka zdrowia w Grzymiszewie

Tuliszów

Zakres robót polegać będzie min. na zagospodarowaniu terenu wokół budynku, demontażu starych schodów i podestu i montażu nowego podestu, jak również montażu windy zewnętrznej do przewozu osób niepełnosprawnych.

Wymianie ulegnie stolarka drzwiowa. Ponadto zostaną wyznaczone miejsca parkingowe, dostosowane do osób niepełnosprawnych, a zielona przestrzeń wokół budynku znacznie poprawi estetykę otoczenia.

Umowa na zadanie pod nazwą ,,Poprawa infrastruktury społecznej- dostosowanie budynku ośrodka zdrowia w Grzymiszewie dla osób z niepełnosprawnościami” została podpisana przez Burmistrza Krzysztofa Romana z wykonawcą wyłonionym w wyniku ogłoszonego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego tj. z BAU –ACOUSTIC sp. z o.o. z siedzibą Głodno 48a, 62-513 Krzymów.
Wartość zadania wynosi: 997 530,00 zł

Dofinansowanie ze środków Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych: 967 600 ,00 zł

Zaplanowana inwestycja umożliwi zastosowanie najnowszych standardów, dzięki czemu poprawi się funkcjonalność i komfort korzystania z placówki.

Uzupełniający nabór wniosków o dotację na wymianę ...
Malanów: Ciągnik wraz z osprzętem zasilił park mas...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
niedziela, 19 maja 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.