Tuliszków: Udany i pełen wrażeń Piknik „Pod Chmurką" w Smaszewie

Piknik

Pierwszy i bardzo udany piknik zorganizowano w miejscowości Smaszew w gminie Tuliszków. Atrakcji dla dzieci i dorosłych nie brakowało. Było muzycznie, sportowo i smacznie.

Piknik „Pod Chmurką” odbył się w niedzielę 11 sierpnia. Podczas oficjalnego otwarcia imprezy przywitano wszystkich przybyłych gości. Chwilę później rozpoczęła się wspaniała zabawa.

Wiele osób wzięło udział w tanecznym treningu prowadzonym przez Weronikę Rusek. Swoją wiedza i umiejętnościami podzielili się również członkowie grupy Striker.

Na najmłodszych czekały gry i zabawy zręcznościowe oraz konkursy z nagrodami. Chętnych było wiele, a emocje podczas niektórych konkurencji sięgały zenitu.

Dzieci z przyjemnością brały udział w animacjach, malowaniu twarzy i robieniu tatuaży. Na miłośników koni czekał przejazd bryczką.

Strażacy z OSP Tuliszków przygotowali pokaz i zachęcali do zobaczenia wozu. Uczestnicy imprezy mieli okazję nauczyć się na czym polega udzielenie pierwszej pomocy i zadać pytanie specjalistom.

Nie obyło się bez muzycznych akcentów. Na scenie wystąpiły zespoły Jarzębinki oraz Jankowe Dziewczyny.

Tego dnia nikt nie bawił się głodny. Koło Gospodyń Wiejskich przygotowało pyszne smakołyki. Owoce, warzywa, pierogi, ciasta czy mięso z grilla to tylko niektóre z przysmaków przygotowanych na Piknik „Pod Chmurką”.

Organizatorzy stanęli na wysokości zadania, a pomogli im w tym sponsorzy- Gminna Samopomoc Chłopska, Sun Garden, AWG Polonez, PPHU TUL-POL, Trans-Oil, Fotografia Marta Piechocińska, Piekarnia Kasztelan, Eliza Klimczak- Wesołek, Pawilon Handlowy Marcin Zabłocki, Elektromechanika Pojazdowa Jasiński Tomasz, Agent ubezpieczeniowy Ireneusz Selewski, Andrewex, Mleczarnia Turek, Fit and Fun, Artmann, Stefan Markiewicz, Sklep Społem Katarzyna Karska, Kwiaciarnia „Stokrotka”, Księgarnia Tuliszków.
Wideo: Niedziela pełna wrażeń, czyli konna rywaliz...
Nowa świetlica oraz jubileusz 40-lecia podczas Dni...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
niedziela, 20 wrzesień 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.