Powstanie ekran akustyczny przy al. Jana Pawła II. Kierowców czekają utrudnienia

Powstanie ekran akustyczny przy al. Jana Pawła II. Kierowców czekają utrudnienia
Na początku września rozpocznie się montaż ekranu akustycznego w ciągu drogi wojewódzkiej nr 470 w Turku. Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami przy al. Jana Pawła II. 
 
 
 
Planowany ekran akustyczny powstanie wzdłuż granicy działki nr 51 przy al. Jana Pawła II (DW 470) w m. Turek. W związku z rozpoczynającą się budową ekranu akustycznego w ciągu DW 470 (Al. Jana Pawła II) na wysokości stacji AVIA zostaną wprowadzone utrudnienia organizacji ruchu.
Prace podzielono na dwa etapy W etapie I na czas rozładunków i betonowania zajęty zostanie pas jezdni do jazdy na wprost w kierunku DK 92. i chodnik. W tym etapie zostanie wprowadzony ruch wahadłowy kierowany za pomocą sygnalizacji świetlnej. Po zakończeniu prac na jezdni zostanie przywrócona stała organizacja ruchu. W etapie II stawiane będą słupy oraz panele akustyczne. Prace odbywać się będą wyłącznie z chodnika wzdłuż DW 470. W obu etapach ze względu na zakres prac ruch pieszy został poprowadzony drugą stroną jezdni. Pierwszy etap potrwa około pięciu dni, a drugi - blisko trzy tygodnie. 
 
Terminy realizacji:
  • Przewidywany termin rozpoczęcia robót i wprowadzenia tymczasowej organizacji ruchu: od 05 września 2022r.
  • Przewidywany termin zakończenia prac i przywrócenia stałej organizacji ruchu: do 5 października 2022r.
Turek: Nauczyciele z awansami
Już dzisiaj kolejna akcja! Pomóż potrzebującym, od...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
poniedziałek, 11 grudnia 2023

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.