Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Radni wybrali ławników do sądów w Koninie i Turku

wybory lawnikow do sadow w koninie i w turku
Jednym z zadań, przed którymi stanęli radni rady miejskiej w Turku był wybór ławników do Sądu Rejonowego w Turku oraz Sądu Okręgowego w Koninie. O funkcję w kadencji 2020-2023. W tajnym głosowaniu wybrano reprezentantów do obu instytucji.
 
Do obsadzenia przez kandydatów z Turku było osiem miejsc w turkowskim Sądzie Rejonowym oraz dwa w Sądzie Okręgowym w Turku. Do przeprowadzenia tajnych wyborów powołano komisję w składzie Ewa Groncik, Grzegorz Wojtczak, Marcin Derucki oraz Norbert Lament jako przewodniczący. Po zapoznaniu się z ogólnymi zasadami wyłaniania ławników radni przystąpili do dokonania wyboru. 
 
Decyzją większości zgromadzonych na sali radnych ławnikami w Sądzie Rejonowym zostaną: Magdalena Bernadetta Górczyńska, Roman Groblica, Krzysztof Poturała, Jan Przybylski, Maria Rabczewska, Sylwia Sewioł, Emilia Swenderska oraz Henryk Świerk. Do Sądu Okręgowego w Koninie radni wybrali Barbarę Lodzińską i Jana Lodzińskiego.
Malanów: Akcja „Widziałeś? Reaguj, pamiętaj!”
Piraci drogowi stracili „prawka” . Posypały się ma...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
sobota, 18 maja 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.