Turek: Z narkotykami, ale bez prawka. O losie 31-latka zadecyduje sąd

police-4261161_1280

Przed sądem znajdzie swój finał sprawa 31-letniego mężczyzny, u którego podczas kontroli policyjnej znaleziono narkotyki. Na dodatek okazało się, że kierował on samochodem mając zatrzymane prawo jazdy.  

We wtorkowy (12 maja) ranek funkcjonariusze z wydziału prewencji zatrzymali do kontroli drogowej mężczyznę, kierującego samochodem marki Audi A4. W trakcie prowadzonych czynności policjanci ujawnili ponad 21 gramów białego proszku. Po wstępnych badaniach okazało się, że była to amfetamina. 

31-letni mężczyzna, mieszkaniec gminy Władysławów trafił do policyjnego aresztu.  Usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających, co zagrożone jest karą do 10 lat pozbawienia wolności.Dodatkowo odpowie przed sądem za kierowanie samochodem mimo wydanej przez starostę decyzji o zatrzymaniu uprawnień na okres trzech miesięcy za przekroczenie prędkości o ponad 50 km/h w terenie zabudowanym.

 

Dobra: Ponad 20 tysięcy złotych na modernizację ka...
Dobra: Mieszkań komunalnych przybywa - małymi krok...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
czwartek, 26 maja 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.