Turek: Zawodnicy z całego kraju rywalizują w II Pucharze Polski Karate Oyama PFK w Kata.

puchar polski karate kata turek
 Turek jest miastem przyjazny dla sportu, a więc również dla karate. Wiele razy można było się o tym przekonać obserwując rywalizację zawodników. Tym razem już po raz drugi spotkali się uczestnicy Pucharu Polski Karate Oyama PFK w Kata.
 
Organizowane w Turku zawody mają rangę mistrzostw Polski. Ich współorganizatorami są Turkowski Klub Karate i Polska Federacja Karate (PFK). Do rywalizacji w duchu fair play zgłosiło się blisko 180 zawodników z 24 klubów rozsianych po całym kraju. Mistrzostwa podzielono na kilka kategorii tak, aby o najwyższe laury mogli walczyć zarówno najmłodsi karatecy jak i seniorzy. 
 
Puchar Polski to doskonała okazja, aby docenić i uhonorować tych, którzy osiągają zarówno sportowe jak i szkoleniowe sukcesy. Z tej okazji nagrodzono Włodzimierza Rygierta.

Malanów: Tradycja darcia pierza ożyła w Bibiannie
Szlachetna Paczka w Turku czas start! Turkowianie ...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
czwartek, 16 lipiec 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.