Turkowianie przywitali Nowy Rok z Szymonem Chodynieckim

Sylwester 2019 w Turku

Za nami jedyna i niepowtarzalna noc. Mieszkańcy naszego miasta przywitali Nowy Rok na Placu Wojska Polskiego. W wyjątkowy klimat wprowadził turkowian Szymon Chodyniecki.

Wielu turkowian bawiło się z najbliższymi w domach, inni spędzali wieczór tanecznie z przyjaciółmi podczas balów. Tych, którzy lubią wyjątkową zabawę spotkać można była na Rynku. Właśnie tam w sylwestrowy klimat wprowadził wszystkich polski wokalista, autor wielu piosenek, kompozytor oraz producent muzyczny Szymon Chodyniecki.

Na specjalnie wybudowanej scenie tego wieczoru serdeczne życzenia złożył przybyłym burmistrz Miasta Turku, Romuald Antosik.

Nie obyło się bez konkursów i zabaw. Chętni wzięli udział w znanym konkursie butelkowym. Aby wygrać cenne nagrody należało wrzucić do butelki kartkę z danymi. Wylosowane osoby otrzymały wspaniałe niespodzianki.

My również życzymy tego, co najpiękniejsze. Oby nowy, 2019 rok przyniósł spełnienie marzeń i był jeszcze lepszy od poprzedniego.

Wszystkiego dobrego życzy zespół redakcyjny iTurek.net.

Więcej zdjęć już jutro!

W Nowy Rok z Naturhouse!
Wideo: W Nowy Rok z Klubem Biegacza Maraton Turek

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
poniedziałek, 17 czerwiec 2019

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.