Turkowski wolontariat wyróżniony w regionalnym konkursie

Wyróżnienie Centrum Wolontariatu

Centrum Wolontariatu i Organizacji Pozarządowych przy Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Turku otrzymało wyróżnienie w regionalnym etapie konkursu Barwy Wolontariatu 2019 w kategorii organizacja/instytucja przyjazna wolontariatowi.

W konkursie Barwy Wolontariatu każdego roku biorą udział instytucje oraz organizacje, które na co dzień współpracują z wolontariuszami. Ideą jest dostrzeżenie i docenienie wolontariuszy, którzy angażują się w niesienie pomocy na wielu płaszczyznach. Konkurs jest okazją do tego, aby zaprezentować działania wolontariatu i promować te miejsca, które w wyróżniający się sposób współpracują z wolontariuszami. Konkurs organizowany jest przez Wielkopolską Radę Koordynacyjną Związek Organizacji Pozarządowych wspólnie z Ogólnopolską Siecią Centrów Wolontariatu oraz Samorządem Województwa Wielkopolskiego.

Podczas tegorocznej gali podsumowującej regionalny etap konkursu wśród zaproszonych instytucji nie zabrakło przedstawicieli Centrum Wolontariatu i Organizacji Pozarządowych przy Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Turku. Działania turkowian zostały dostrzeżone i uhonorowane wyróżnieniem.

fot.FB

Tradycyjnie, lokalnie i świątecznie podczas Kierma...
Starostwo Powiatowe: Komunikat w sprawie konkursu ...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 25 stycznia 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.