Uczniowie Katolickiej Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Turku przyjęli Komunię Świętą

NSPJ Turek

Za nami pierwsze w tym roku Komunie Święte. Do sakramentu przystąpili uczniowie Katolickiej Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Truku.

W niedzielę, 10 maja pierwsza grupa dzieci wraz z najbliższymi wzięła udział w uroczystości pierwszej Komunii Świętej. W kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa w Turku było podniośle, a dzieci miały okazję przedstawić między innymi swoje talenty muzyczne, które nabywały pod okiem swoich wychowawców. Piękne kwiaty, uroczyste stroje i oczywiście modlitwa sprawiły, że chwile te będą niezapomniane.

Były to pierwsze i zarazem ostatnie Komunie Święte w miesiącu maju. Kolejne odbędą się w sierpniu w parafiach Najświętszego Serca Pana Jezusa w Turku i Matki Bożej Fatimskiej w Obrzębinie. We wrześniu natomiast w kościele Świętej Barbary w Turku.
Przykona: Tłumy nad lazurowym jeziorem. Interwenio...
"Nie bądź żyła oddaj krew! Twoja krew ratuje życie...

Podobne wpisy

 

Komentarze 1

Gość - Gosc w wtorek, 12 maja 2020 15:03

Ok ale każdy miał komunię so xd

Ok ale każdy miał komunię so xd
Gość
wtorek, 25 stycznia 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.