Uczniowie szkół średnich rozpoczęli nowy rok szkolny

Rozpoczęcie roku szkolnego

Początek roku szkolnego w szkołach średnich na terenie powiatu tureckiego był w tym roku zupełnie inny niż dotychczas. Dodatkowo w Zespole Szkół Rolniczych CKP w Kaczkach Średnich pracę rozpoczyna nowa pani dyrektor.

W tym roku na powitanie szkoły próżno było szukać oficjalnych akademii. W Zespole Szkół Technicznych oraz Liceum Ogólnokształcącym im. Tadeusza Kościuszki pierwszy dzień września upłynął na organizacyjnych spotkaniach w szkolnych murach - zgodnie z wytycznymi inspekcji sanitarnej i resortu edukacji.

Uczniowi Zespołu Szkół Rolniczych CKP w Kaczkach Średnich spotkali się natomiast na placu obok budynków szkoły. Tam powitano nową panią dyrektor Elżbietę Karwacką.

- To będzie rok inny niż te, które znaliśmy do tej pory, ale mimo pandemii, która zmieniła naszą rzeczywistość jesteśmy gotowi, by stanąć naprzeciwko wyzwaniom, które na nas czekają - mówił obecny tam starosta Dariusz Kałużny.
Dlaczego stosować antywirus w biznesie?
Nowa data koncertu Zbigniewa Raubo – Rok Rodziny F...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
piątek, 31 marca 2023

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.