Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Umiejętności na wagę życia. Zapraszamy na szkolenie z pierwszej pomocy

pierwsza pomoc

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych na szkolenie z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej, które odbędzie się już na początku czerwca. Niezwykle ważne jest umieć odpowiednio postępować w chwilach zagrożenia życia, dlatego warto wziąć udział w inicjatywie.

Szkolenie z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej odbędzie się 3 czerwca w godzinach 8.00- 16.00 w budynku Państwowej Straży Pożarnej w Turku (ul.Św. Floriana 2).

Prowadzący kurs ratownicy medyczni pracują na co dzień w Zespołach Ratownictwa Medycznego w Turku, Gnieźnie, Poznaniu, Koninie oraz Łodzi.

Szkolenie obejmuje w większości ćwiczenia praktyczne z doświadczonymi ratownikami medycznymi. Do dyspozycji będą przedmioty przydatne w ratowaniu życia.

Podczas ośmiogodzinnej pracy zapewniony będzie ciepły posiłek, przekąski oraz kawę i herbatę.

Organizatorami szkolenia jest fundacja „Złota Godzina” z Turku. Partnerem jest natomiast Państwowa Straż Pożarna Turek.

W realizację wydarzenia zaangażowali się wiceminister rolnictwa Ryszard Bartosik, Starostwo Powiatowe w Turku, Unicorn Turek, Piekarnia Muchlin, v-ce przewodniczący Rady Powiatu Tureckiego Jan Smak, radna Powiatu Tureckiego Emilia Derucka- Kołata.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców miasta Turek oraz powiatu tureckiego do wzięcia udziału w bezpłarnej inicjatywie. Każdy uczetsnik po zakończonym kursie otrzyma certyfikaty.

Zgłoszenia przyjmowane są pod numerem telefonu 605-163-316

 

Romuald Antosik: Czy posłowi i staroście odór nie ...
Turkowscy Karatecy Nie Zwalniają Tempa - Sukcesy w...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
sobota, 25 maja 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.