Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Umowa na ulicę Komunalną podpisana

Miasto Turek

Burmistrz Miasta Turku podpisał umowę z firmą Planis z Międzyrzecza na opracowanie dokumentacji budowlanej na budowę i przebudowę ulicy Komunalnej wraz z infrastrukturą techniczną.

Do zadań wykonawcy będzie należało przygotowanie koncepcji wraz z szacunkiem kosztów realizacji inwestycji, pełnobranżowy projekt budowlany oraz uzyskanie na jego podstawie w imieniu Miasta Turek decyzji ZRID zezwalającej na realizację inwestycji drogowej. Powstaną również projekty wykonawcze opracowane z uwzględnieniem projektów branżowych takich jak przebudowa skrzyżowania Alei Jana Pawła II z ul. Komunalną, zaprojektowanie ulicy Komunalnej, zaprojektowanie chodników, zjazdów do posesji oraz parkingów, kanalizacji deszczowej, instalacji oświetleniowej i teletechnicznej. W ramach zadania Wykonawca opracuje także projekty tymczasowej i docelowej organizacji ruchu. Jednym z założeń dla ul. Komunalnej jest nie tylko jej przebudowa, ale też zaprojektowanie i wykonanie maksymalnie możliwej ilości miejsc parkingowych, w tym miejsca dla pojazdów osób niepełnosprawnych. Natomiast oświetlenie ulicy planowane jest w oprawach LED, a przejścia dla pieszych mają być doświetlone.

Ulica Komunalna jest drogą gruntową, łączącą al. Jana Pawła II z ul. Św. Floriana.
 
 
422640723 895855282282603 2374037222840147441 n

źródło: miastoturek.pl

Władysławów: Niecodzienna interwencja w Skarbkach
Kajetan Bajzert najlepszy w Dracula Cup

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 16 kwietnia 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.