Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Tuliszków: Umowa na budowę drogi Kiszewy-Budki podpisana

Tuliszków

Burmistrz Krzysztof Roman, przy kontrasygnacie Skarbnika Gminy i Miasta Tuliszków- Agnieszki Szewczyk, podpisał umowę z Przedsiębiorstwem Budowlanym ANBUD spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Koninie na realizację inwestycji pod nazwą Budowa drogi Kiszewy- Kolonia.

➡Wartość inwestycji wynosi: 2 644 668,41 zł

➡Gmina i Miasto Tuliszków uzyskała dofinansowanie na realizację powyższego zadania w ramach Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg.

➡Kwota dofinansowania wynosi 80 % wartości inwestycji.

Przedmiotem inwestycji jest budowa drogi o nawierzchni z betonu asfaltowego z chodnikiem o nawierzchni z kostki betonowej, wykonanie poboczy z kruszywa kamiennego, rowów drogowych czy też zjazdów indywidualnych. Ponadto, zadanie obejmuje wykonanie elektroenergetycznej linii kablowej oświetlenia ulicznego oraz ustawienie latarń oświetleniowych w miejscowości Kiszewy.

Budowa nowej drogi znacznie zwiększy dostępność do różnych obszarów, ułatwiając przemieszczanie się mieszkańców i poprawi bezpieczeństwo ruchu drogowego.

źródło: tuliszkow.pl

drzewiecki baner1200x200

Malanów: Nowe stroje i piłki meczowe dla drużyny S...
PGKiM: Mamy środki na geotermię w Turku!

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 21 maja 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.