Uniejowska - zamkniecie kolejnego odcinka

Ulica Uniejowska w Turku

W związku z prowadzonym przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad w Poznaniu remontem ulicy Uniejowskiej - w czwartek tj. 5 grudnia zamknięty zostanie kolejny odcinek tej drogi.

Z ruchu drogowego wyłączony zostanie odcinek od ul. Armii Krajowej do ul. Legionów Polskich. Tym samym ul. Uniejowska będzie nieprzejezdna od ul. Kard. S. Wyszyńskiego do ul. Legionów Polskich.

W związku z zamknięciem kolejnego odcinka, nastąpi zmiana organizacji ruchu. Do punktów handlowo-usługowych położonych przy ul. Nowej będzie można dojechać od Ronda Niepodległości, a skrzyżowanie świetlne przy Legionów Polskich będzie przejezdne na odcinku ulic Legionów Polskich i Niepodległości.

O wszystkich zmianach wykonawca będzie informował na bieżąco.

źródło: miastoturek.pl

Powiatowy Urząd Pracy w Turku wyróżniony za skutec...
Tuliszków: Dwa nowe auta będą wozić podopiecznych ...

Podobne wpisy

 

Komentarze 3

Gość - db w środa, 04 grudzień 2019 19:24

Dojazd bedzie od ronda z ulicy Niepodleglosci. Dzisiaj przejezdzałem i widziałem jak rozkopują wjazd w ulice Nowa własnie przy rondzie.

Dojazd bedzie od ronda z ulicy Niepodleglosci. Dzisiaj przejezdzałem i widziałem jak rozkopują wjazd w ulice Nowa własnie przy rondzie.
Gość - Krzysztof w środa, 04 grudzień 2019 17:55

i tu cię popieram teraz nawet do Apteki na Nową nie będzie jak dojechać

i tu cię popieram teraz nawet do Apteki na Nową nie będzie jak dojechać
Gość - Pow2 w wtorek, 03 grudzień 2019 17:51

No to chyba jest żart! Mieszkańcy POW będą jeździć przez pół miasta żeby samochód zaparkować? Pod blokiem zaparkować jest trudniej niż trafić w lotto, obecnie nawet pod apteka na nowej jest ciężko, chyba żartują, w czwartek, tj piątego grudnia niech mi pokażą miejsca parkingowe albo będę stawał im na placu budowy.
No co za barany tym zarządzają to nie mam pytań.

No to chyba jest żart! Mieszkańcy POW będą jeździć przez pół miasta żeby samochód zaparkować? Pod blokiem zaparkować jest trudniej niż trafić w lotto, obecnie nawet pod apteka na nowej jest ciężko, chyba żartują, w czwartek, tj piątego grudnia niech mi pokażą miejsca parkingowe albo będę stawał im na placu budowy. No co za barany tym zarządzają to nie mam pytań.
Gość
wtorek, 01 grudzień 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.