Uroczyste obchody Święta Niepodległości z dozą muzyki i aktywności

11 listopada

Już w piątek obchodzić będziemy Narodowe Święto Niepodległości. Upamiętni ono odzyskanie przez nasz kraj wolności. Zorganizowane w mieście obchody obfitować będą nie tylko w uroczyste chwile, ale również wydarzenia sportowe i muzyczne.

Obchody 11 listopada rozpoczną się o godzinie 11.00, kiedy to będzie miał miejsce XXXIII Bieg Niepodległości zorganizowany przez LKS Maraton.

Uroczystości Patriotyczne przewidziane są na godzinę 17.00. Wówczas przedstawiciele samorządów, instytucji i organizacji złożą kwiaty pod pomnikiem w Parku im. Konstytucji 3-go Maja.

Tego dnia organizatorzy zapewnią dużą dozę muzycznej przyjemności pełnej wzruszeń oraz prawdy. Patriotyczny koncert z okazji Święta Niepodległości rozpocznie się o godzinie 18.00 w kinie „Tur”. Na scenie zobaczymy znany wszystkim Big Band Miasta Turku oraz półfinalistkę programy „Mam Talent” Paulę Biskup.

Również dzień później, 12 listopada będzie działo się wiele. Od godziny 12.00 rozpocznie się gra miejska „Śladami lokalnych bohaterów”. Organizatorem wydarzenia jest Miejska Biblioteka Publiczna w Turku.

Tegoroczne obchody święta niepodległości zakończą się 13 listopada. Od godziny 13.00 zapraszamy wszystkich chętnych na warsztaty jazdy na hulajnodze. Odbędą się one na terenie skateparku OSiR.

Zapraszamy.
 
Druhowie gotowi do udzielania kwalifikowanej pierw...
Uczniowie ZST w pierwszej piętnastce Ogólnopolskie...

Podobne wpisy

 

Komentarze 3

Gość - Mieszkanka w wtorek, 08 listopada 2022 09:37

Obchody Swieta Niepodległości organizuje Pan Starosta ,Pan Wójt Mikołajczyk i Pani Dyrektor Szczepanik.
Pan Burmistrz organizuje obchody na miarę jego wyobrażni .

Obchody Swieta Niepodległości organizuje Pan Starosta ,Pan Wójt Mikołajczyk i Pani Dyrektor Szczepanik. Pan Burmistrz organizuje obchody na miarę jego wyobrażni .
Gość - Z.Filipowicz fan PiS i VW w wtorek, 08 listopada 2022 22:38

A pan Starosta na miarę swojej szyi czy kobiecej ?Wazeliny mieszkanko ci braknie a i tak wybory PiS przegra .Nawet ja zatwardziały pisowiec to zrozumiałem i się już od nich odcinam.

A pan Starosta na miarę swojej szyi czy kobiecej ?Wazeliny mieszkanko ci braknie a i tak wybory PiS przegra .Nawet ja zatwardziały pisowiec to zrozumiałem i się już od nich odcinam.
Gość - Z.Filipowicz fan PiS i VW w poniedziałek, 07 listopada 2022 09:06

Pan Burmistrz zaprasza .Nie ten dawny magazynier ,którego guru partyjne mówi o dawaniu w szyję tylko Burmistrz.

Pan Burmistrz zaprasza .Nie ten dawny magazynier ,którego guru partyjne mówi o dawaniu w szyję tylko Burmistrz.
Gość
czwartek, 08 grudnia 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.