Uwaga! Utrudnienia w ruchu drogowym 11 listopada

Utrudnienia w ruchu 11 listopada

Poniżej publikujemy komunikat dla mieszkańców, związany z organizowanymi w poniedziałek - 11 listopada 2019 r. Biegami Niepodległości. Prosimy o zapoznanie się z jego treścią, ponieważ tego dnia zamknięte będą niektóre ulice.

SZANOWNI MIESZKAŃCY

11 listopada 2019 r. w ramach XXX Biegów Niepodległości odbędzie się bieg główny na dystansie 10 km. Trasa tegorocznego biegu prowadzi ulicami: Sportowa, Kaliska, Mickiewicza, Żeromskiego, 3-go Maja, Plac Wojska Polskiego, Kolska, Piłsudskiego, Milewskiego, Kączkowskiego, Sportowa.

W związku z powyższym w dniu 11 listopada 2019 r. w godzinach 12.30 – 14.00 - mogą występować utrudnienia w ruchu, wzdłuż całej trasy biegu ruch będzie zatrzymany.

Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności na odcinkach ulic objętych biegiem oraz stosowanie się do poleceń wydawanych przez policjantów i strażaków, którzy czuwać będą nad bezpieczeństwem wszystkich uczestników.

Jednocześnie informujemy, że dojazd do ul. Spółdzielców od strony ul. Sportowej będzie zamknięty.

Przepraszamy za utrudnienia i jednocześnie zapraszamy do kibicowania zawodnikom.

Organizatorzy

View the embedded image gallery online at:
https://iturek.net/fakty/uwaga#sigProId58ccef3a2f

Nowy chodnik przy Wyszyńskiego 2
Dobra: Dzień Świętego Huberta w Kole Łowieckim nr ...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
sobota, 28 maja 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.