Uwaga, awaria wodociągu i utrudnienia w ruchu

Awaria wodociągu

Na ul. Kaliskiej, dokładnie na skrzyżowaniu Kaliskiej z ul. Sportową, doszło do awarii wodociągu. Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o. Musiało zmienić organizację ruchu w tym rejonie.

Awaria wodociągu, do jakiej doszło na skrzyżowaniu ulic Kaliskiej i Sportowej, wymusiła zmianę organizacji ruchu na tym odcinku. Jadąc Kaliską od strony ronda Dmowskiego, trzeba będzie skręcić w Sportową. Niestety, z powodu awarii nastąpią też czasowe utrudnienia w dostawie wody.

Aktualnie trawa naprawa uszkodzonego fragmentu sieci wodociągowej. Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o. w Turku skierowało w rejon awarii takie siły i środki, aby jak najszybciej przywrócić mieszkańcom dostęp do wody, a kierowcom umożliwić dalszą jazdę ul. Kaliską.

PGKiM Sp. z o.o. przeprasza za powstałe utrudnienia.
Malanów: Tenisiści walczyli o Puchar Wójta Gminy
Przyszłość zasobów wodnych w Powiecie Tureckim

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
środa, 01 grudnia 2021

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.