Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Uwaga! Ostrzegamy przed silnym wiatrem!

Porywy wiatru

Wszystkich mieszkańców powiatu tureckiego ostrzegamy przed wystąpieniem bardzo silnego wiatru. Prosimy o zachowanie ostrożności.


Biuro Prognoz Meteorologicznych w Poznaniu ostrzega przed bardzo silnym wiatrem, spodziewanym dzisiaj, tj. 9 lutego od godz. 21.00 do godz. 21 .00 w poniedziałek, 10 lutego 2020 r.

Przewiduje się wystąpienie silnego wiatru o średniej prędkości od 30 km/h do 45 km/h w porywach do 95 km/h a lokalnie do 100 km/h. W nocy wiać będzie z południa i południowego zachodu natomiast w dzień z południowego zachodu i zachodu. Najsilniejszy wiatr przewiduje się rano oraz ponownie popołudniu.

Wiatr o tej prędkości może uszkodzić konstrukcje budowli oraz unosić różnego rodzaju przedmioty które mogą stanowić zagrożenie i być przyczyną utrudnień.

Zalecane jest sprzątnięcie z balkonów wszystkich nieprzymocowanych przedmiotów oraz zachowanie ostrożności.


Władysławów: Druhowie ruszyli na boisko
Wideo: Lata 70-te zdominowały tegoroczny „Babiniec...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
sobota, 25 maja 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.