Uważajcie na siebie, burze nie odpuszczają!

Alert pogodowy

Nad nasz region nadciągają kolejne burze z porywistym wiatrem i gradem. Możliwe są także przerwy w dostawie prądu. Zapowiada się kolejna niespokojna noc.

Rządowe Centrum Bezpieczeństwa kolejny raz ostrzega przed burzami, które mogą pojawić się dzisiejszej nocy. Towarzyszyć im będą silne porywy wiatru - nawet do 115 km/h, a miejscami także być może opady gradu. W takiej sytuacji najlepiej zostać w domu, a jeśli znajdziemy się na otwartej przestrzeni, pamiętajmy, aby nie chować się pod drzewami.

Dla powiatu tureckiego obowiązuje drugi stopień ostrzeżenia meteorologicznego wydanego przez IMGW. Oznacza to, że przewiduje się wystąpienie niebezpiecznych zjawisk meteorologicznych powodujących duże straty materialne oraz zagrożenie zdrowia i życia.

Malanów: Samochód osobowy dachował na drodze miedz...
Wideo: Utonął młody mężczyzna. Jego kolega trafił ...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
poniedziałek, 19 sierpień 2019

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.