W podziękowaniu za pomoc, wrażliwość i ciężką pracę- czyli Dzień Pracownika Socjalnego w MOPS w Turku

Dzień Pracownika Socjalnego w Turku

W środę, 21 listopada w siedzibie Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Turku uroczyście obchodzono Dzień Pracownika Socjalnego. Spotkanie było okazją do gratulacji, podziękowań oraz wręczenia awansów zawodowych.

-Pracownikom socjalnym, jak i wszystkim pracownikom życzę, aby trud wniesiony w pracę na rzecz drugiego człowieka przynosił satysfakcję i zadowolenie. Wiecie państwo, że pomoc społeczna jest ostatnią deską ratunku do której przychodzą ludzie, którzy znajdują się na krawędzi, nad przepaścią, wykorzystali wszelkiego rodzaju możliwości wsparcia i nadal znajdują się w bardzo ciężkiej sytuacji. To wy wszyscy tutaj podajecie im pomocną dłoń i dzięki temu te osoby mogą przezwyciężyć swój kryzys i wyjść na prostą. To wy wszyscy pracownicy dajecie im dobre słowo. To nie zawsze jest pomoc materialna. Czasem wystarczy tylko uścisk dłoni i szczera rozmowa. To oni do was przychodzą z problemami rodzinnymi. To wy jesteście ich drogowskazem, opiekunem i za to wszystko serdecznie wam dziękuję- mówiła dyrektor MOSP w Turku Małgorzata Modrzejewska.

Na ręce pani dyrektor za ciężką pracę oraz doskonałe wyniki zaproszeni goście przekazali kwiaty. Spotkanie było również okazją do podsumowania ciężkiej pracy na rzecz osób potrzebujących oraz wręczenia awansów zawodowych.

Tuliszków: Super Liga Judo w miejscowości Sobótka
Wszystko o ochotniczych formach służby wojskowej w...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
czwartek, 26 maja 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.