Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

W pożarze stracili dom. Ruszyła zbiórka dla rodziny z Kowali Pańskich

Kowale Pańskie pożar

W poniedziałek (29 marca) pięcioosobowa rodzina z Kowali Pańskich, w gminie Kawęczyn straciła dach nad głową. Pożar sprawił, że dom nie nadaje się już do zamieszkania. Każdy może dołożyć cegiełkę do pomocy pogorzelcom. Wystarczy przyłączyć się do internetowej zbiórki.

Ogień pojawił się nad ranem i bardzo szybko zajął cały dach dwupiętrowego budynku jednorodzinnego. W wyniku pożaru rodzina straciła wszystko, co znajdowało się na poddaszu - ubrania, sprzęt elektroniczny, meble itp. Pomieszczenia na dole zostały zalane podczas akcji gaśniczej.

Urząd Gminy w Kawęczynie natychmiast zorganizował pomoc dla pięcioosobowej rodziny, udostępniając im mieszkanie komunalne. W internecie utworzono także zbiórkę, aby pomóc odremontować rodzinny dom.

Można ją wesprzeć poprzez stronę https://pomagam.pl/odremontujemyrazem

Mrówka pełna wiosennych inspiracji
Okna drewniano-aluminiowe Uni Fenster są już dostę...

Podobne wpisy

 

Komentarze 1

Gość - Www w wtorek, 30 marca 2021 10:40

A ubezpieczenie?

A ubezpieczenie?
Gość
sobota, 18 maja 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.