Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

W Przystani ruszyła Fabryka Świętego Mikołaja. Wspaniała zabawa czeka

Fabryka Świętego Mikołaja

Ho! Ho! Ho! Święty Mikołaj zawitał do siedziby Stowarzyszenia Przystań! Wywołał uśmiechy dzieci i zorganizował wspaniałą zabawę dla najmłodszych. Dziś pierwszy dzień jego wizyty. Wraz z pomocnikami zostanie w Turku do jutra.

W sobotę, 16 grudnia ruszyła Fabryka Świętego Mikołaja. Gwiazdor wraz z pomocnikami działają pełną parą i sprawiają wiele radości dzieciom, którym towarzyszą bliscy.

Tradycyjnie już w progach gości wita sekretarz, a następnie maluchy uruchamiają wielką maszynę produkującą lalki. Dzieci i dorośli pochłonięci są pracą polegającą na dekorowaniu zabawek i wspaniale się bawią. Efekt pokazują, że ich wyobraźnia nie ma granic. Na wypadek, gdyby ktoś zgłodniał w kawiarence elfów czeka aromatyczna herbata, kawa i kakao z piankami.

Święty Mikołaj wraz z pomocnikami gościć będzie w siedzibie Stowarzyszenia Przystań przy ul. Browarnej jeszcze jutro.

Kiermasz „Mrówki” pełen świątecznych różności
Uczennice z powiatu tureckiego przygotowały najpię...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 16 kwietnia 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.