Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Dobra: Festyn Rodzinny w ZS-P w Dobrej

dobra1

W dniu 30 maja 2018 r. w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Dobrej zorganizowany został Festyn Rodzinny z okazji Dnia Dziecka.

Rozpoczynając festyn p. dyrektor Marek Milczarek powitał uczniów, licznie przybyłych rodziców oraz mieszkańców Dobrej i okolic. Życzył wszystkim udanej zabawy, a uczniom złożył najlepsze życzenia z okazji ich święta. Harmonogram imprezy był bardzo bogaty i atrakcyjny. Festyn rozpoczęły występy artystyczne uczniów szkoły na placu rekreacyjnym.

W hali sportowej odbyły się zabawy integracyjne przy muzyce, natomiast w świetlicy szkolnej konkurs "Jaka to melodia". Na orliku odbył się mecz piłki nożnej.

Podczas festynu wszyscy mogli korzystać z karuzeli, trampoliny, zjeżdżalni dużej i średniej, dmuchanego zamku, kulek, ściany wspinaczkowej, rodeo, a także pięknie pomalować sobie twarz przy specjalnie przygotowanym stanowisku. Dodatkowo na wszystkich czekały kiełbaski z grilla, grochówka, ciasta domowe, lody, popcorn, wata cukrowa i inne smakołyki.

Nie zabrakło również muzyki i dobrej zabawy.

Podsumowano także wyniki konkursów profilaktycznych i plastycznych. Uczestnikom wręczono nagrody i dyplomy.

Na zakończenie pan dyrektor podziękował wszystkim za liczną obecność i wspólne spędzenie czasu oraz wyraził nadzieję, że spotkamy się tu wszyscy za rok …

Władysławów: Słowo „wspólnota” kluczem, czyli wykł...
Władysławów: Mieszkańcy Leonii i Natalii wolą elek...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
piątek, 21 czerwca 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.