Dobra: I Powiatowy Konkurs Piosenki Musicalowej, Filmowej i Bajkowej w ZS-P

Dobra

W dniu 25 maja 2018 r. w ZS-P w Dobrej wystartował I Powiatowy Konkurs Piosenki Musicalowej, Filmowej i Bajkowej pt. "Festiwal Przebojów". Do udziału w konkursie zgłosiły się szkoły powiatu tureckiego: SP Cisew, SP Brudzew, SP 1 Turek, SP Kuny, SP Koźmin, SP Tuliszków, SP Kuny, SP Galew, SP Kaczki, SP Słodków, SP Wyszyna, ZS-P Dobra, ZS SP Przykona, Gimnazjum Społeczne w Wyszynie.

Na scenie zaprezentowali się uczniowie ze szkół podstawowych i gimnazjów. Konkurs rozpoczął się występem  zespołu tanecznego, a następnie cztery uczennice klasy 6 zaśpiewały wspólnie piosenkę pt. "W małym kinie" dotyczącej tematyki festiwalu.

W kolejnej części rozpoczęły się zmagania konkursowe, które oceniało jury w składzie: Magdalena Ziembińska-Grzechnik (wokalistka i trener wokalny - przewodnicząca), Marta Janicka (muzyk, dyrektor PSM I stopnia w Turku), Klaudia Kicińska (wokalistka, studentka Edukacji Artystycznej i Estradowej).

Zwycięzcami festiwalu zostali:
Grand Prix - Adam Trzmielewski (ZS SP Przykona),
kategoria 1  I miejsce - Dominika Smolińska (ZS-P w Dobrej), II miejsce - Maja Walas (SP nr 1 Turek), III miejsce - Nikola Langowska (SP Dobra);
kategoria 2  I miejsce - Alicja Pawlak (SP Dobra), II miejsce - Martyna Kowalec (SP Słodków),
III miejsce - Justyna Calak (SP Słodków).

Organizatorzy serdecznie dziękują wszystkim za przybycie i dobrą zabawę.

O wolności i praworządności
Wybierasz się za granicę? Będzie Ci potrzebna kart...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
czwartek, 07 grudnia 2023

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.