Uczniowie „Jedynki” bili rekord czytania

Uczniowie

Biblioteka Szkoły Podstawowej nr 1 w Turku już po raz trzeci wzięła udział w Ogólnopolskiej akcji „Jak nie czytam, jak czytam”.

8 czerwca o godz. 10.00 wszyscy uczniowie, obecni tego dnia w szkole zebrali się na szkolnym dziedzińcu, przynosząc ze sobą swoje ulubione książki.

Do wspólnego zdjęcia pozowało 359 osób, uczniów i nauczycieli, którzy chcieli przyłączyć się do ogólnopolskiej akcji bicia rekordu czytania, jak największej liczby osób.

W tegorocznej akcji naszymi gośćmi były dzieci z Przedszkola nr 8, które zostały zaproszone do czytelni naszej biblioteki szkolnej, gdzie wysłuchały książek, czytanych przez uczennice z klasy VI b.

Akcja „Jak nie czytam, jak czytam” po raz kolejny udowodniła, że książka ma wielu zwolenników w naszej szkole, a czytanie to jeden z ulubionych sposobów spędzania wolnego czasu.
 

Kawęczyn: Wypadek w Wojciechowie. Mężczyzna dachow...
Uczniowie szkół średnich o chemii wiedzą wszystko

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
czwartek, 23 marca 2023

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.