Akademickie Targi Edukacyjne w Zespole Szkół Technicznych

Targi Akademickie

W środę, 19 kwietnia w sali sportowej w Zespole Szkół Technicznych w Turku odbyły się Akademickie Targi Edukacyjne. Przedsięwzięcie cieszy się zawsze dużą popularnością o czym mogliśmy się przekonać również dzisiaj.

Wydarzenie uroczyście otworzył wicestarosta Władysław Karski, naczelnik Wydziału Edukacji Sławomir Kosobudzki oraz dyrektor placówki Wioletta Adamiak.

Targi były adresowane głównie do młodzieży kończącej naukę w szkołach ponadpodstawowych i stojącej przed wyborem kolejnego etapu edukacyjnego oraz dla osób, które pragną poszerzyć swoje kwalifikacje.

Uczniowie ze szkół powiatu tureckiego mieli okazję zapoznać się z ofertą uczelni wyższych, instytucji oraz ośrodków szkoleniowych. W tym roku w Zespole Szkół Technicznych w Turku zagościli Menedżerska Akademia Nauk Stosowanych z Warszawy, Powiatowy Urząd Pracy z Turku, Akademia Kaliska, Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu z Łodzi, Akademia Nauk Stosowanych Gospodarki Krajowej w Kutnie, Akademia Marynarki Wojennej im. Bohaterów Westerplatte z Gdyni, Wyższa Szkoła Finansów i Informatyki im. Prof. J. Chechlińskiego filia z Kalisza, Wyższa Szkoła Zdrowia, Urody i Edukacji z Poznania, Akademia Nauk Stosowanych z Konina
Akademia Leona Koźmińskiego z Warszawy, Europejska Wyższa Szkoła Prawa i Administracji z Warszawy
Wyższa Szkoła Kosmetyki i Nauk o Zdrowiu z Łodzi, Wyższa Szkoła Logistyki z Poznania, Ochotnie Hufce Pracy (Młodzieżowe Centrum Kariery) z Turku, Służba Więzienna z Sieradza, Szkoła Wyższa Wymiaru Sprawiedliwości z Warszawy filia w Kaliszu, Wielkopolskie Samorządowe Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego z Konina.

fot. iTurek.net / Powiat Turecki

 

Niezwykły gość z Izraela odwiedzi turkowską biblio...
Damian Brzóska prezesem TIG na kolejną kadencję

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
czwartek, 28 września 2023

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.