Akcja charytatywna w Zespole Szkół Technicznych "DAJ WŁOS"

ZST Turek

Poprzez akcję charytatywną "Daj Włos!" sukcesywnie działamy na rzecz poprawy jakości życia pacjentów onkologicznych. Z dumą informujemy, że rok szkolny 2020/2021 kończymy z łącznym bilansem - 84 Klietów! Warto podkreślić, że w ostatnim czasie kolejne osoby przyłączyły się do ogólnopolskiej akcji Fundacji Rak’n’Roll – „Wygraj życie!” realizowanej przy naszej współpracy.

Swoje długie włosy w szlachetnym celu oddały: Patrycja Fabjańska, Łucja Juśkiewicz, Marlena Banaszak oraz Kinga Woreta. W imieniu fundacji dziękujemy wszystkim darczyńcom oraz wolontariuszom z klas fryzjerskich, którzy chętnie pomagają wykonując usługę strzyżenia. Tym razem były to uczennice z kl. 3 FZ – Gabriela Kowalska i Aleksandra Wutka oraz z kl. 3f BSIS - Wiktoria Prażanowska, Nikola Gałężewska, Klaudia Toborek oraz Klaudia Wawrzyniak. Osoby, które chciałyby wesprzeć akcję, zapraszamy do współpracy po wakacjach!

Koordynatorem Rak‘n’Roll w ZST Turek jest Emilia Marucha (kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)
Dzień Patrona w Przedszkolu Samorządowym Nr 8
Zapraszamy turkowianki na badania mammograficzne

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
piątek, 31 marca 2023

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.