Akcja " Wyjątkowa Skarpetka" w Specjalnym Ośrodku Szkolno- Wychowawczym

SOSW

Uczniowie wraz z nauczycielami Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Zespole Placówek Edukacyjno -Wychowawczych w Turku po raz kolejny włączyli się do ogólnopolskiej akcji organizowanej przez Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczy w Juszczynie pod hasłem „Wyjątkowa Skarpetka".

Akcja ta jest związana z obchodami Światowego Dnia Zespołu Downa, który przypada 21 marca.

Zadaniem uczestników było wydrukowanie wzoru skarpetki i ozdobienie jej według własnego pomysłu. Następnie pokolorowane i wycięte skarpetki zostały zawieszone na sznurku. Dzięki zaangażowaniu całej społeczności szkolnej udało się wykonać 62,5m sznurka z wyjątkowych skarpetek.

W tym roku piosenką przewodnią przedsięwzięcia był utwór pt. „Oj rety, rety !, Gdzie moje skarpety?!”, który wykonał uczeń klasy szóstej szkoły podstawowej - Łukasz Górecki.

Koordynatorem akcji z ramienia placówki były: Agnieszka Krzyżanowska, Dagmara Dróżdż.
 

 

Gm.Turek: Z wizytą na Wiejskiej
Brak doraźnej pomocy stomatologicznej w całym regi...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
piątek, 22 września 2023

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.