Andrzejkowy czar w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym

Andrzejki

Dnia 26 listopada 2018 roku w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Turku odbyła się zabawa andrzejkowa pełna magii i wróżb. Wróżby pobudzają wyobraźnię, uczą kreatywności, pozwalają oderwać się od rzeczywistości i przenieść w świat marzeń i fantazji.

Wszyscy uczniowie z utęsknieniem czekali na ten wieczór, który rozpoczął się od magicznego zaklęcia. Podczas zabawy uczniowie zapoznali się z historią i tradycją tego święta. Ponadto każdy uczestnik zabawy wziął udział we wróżbach, dzięki którym mógł dowiedzieć się, co czeka go w najbliższym czasie. Jednym słowem wróżbom i przepowiedniom nie było końca. Po części pełnej magii wszyscy bawili się przy dźwiękach muzyki disco polo. Atmosferę zabawy podkreślał piękny wystrój sali. Podczas przerwy odbył się słodki poczęstunek. Należy podkreślić, iż wszyscy świetnie się bawili, a radości i uśmiechu nie brakowało na twarzach uczniów. Ponadto uczniowie byli też pełni wiary, że spełnią się andrzejkowe przepowiednie. Dziękujemy rodzicom za wsparcie i pomoc przy organizacji tego przedsięwzięcia.

Organizatorami imprezy były: pani Izabela Siepka, pani Aneta Kubiak i pani Wioletta Paruszewska.
 
Tuliszków: Ile wpływów do budżetu? Radni zdecydowa...
Brudzew: "Książka, tylko Ty! Animacja czytelnictwa...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
czwartek, 19 maja 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.