Bal nad bale….ach ten bal!

Bal SP 5

Tradycją Szkoły Podstawowej nr 5 jest bal dla klas kończących w tym roku edukację. W związku z tym, 25 stycznia 2020r. w sali bankietowej Diament, gdy wybiła godzina 17.00, szesnaście par ósmoklasistów z niecierpliwością oczekiwało na słowa Dyrektor Zdzisławy Kośli: „Poloneza czas zacząć”.

Przepiękny, trudny układ taneczny, zachwycił wszystkich zgromadzonych gości. Podniosłości tej chwili dodawały uroczyste stroje uczniów : wieczorowe sukienki dziewcząt i garnitury chłopców. Po obiedzie rozpoczęła się szalona zabawa w rytmie utworów z każdego gatunku muzyki. Zmęczenie i radość na twarzach uczniów, gdy impreza dobiegała końca świadczyły, że ten pierwszy wielki bal na długo pozostanie w ich pamięci.

Dyrekcja, nauczyciele i uczniowie dziękują paniom: Dagmarze Woźniak oraz Katarzynie Bednarek za trud włożony w przygotowanie ósmoklasistów do zachwycającego tańca, a wszystkim rodzicom z komitetu organizacyjnego za zaangażowanie i przygotowanie tej imprezy.
Iwona Kalinowska- Dymbińska zastępcą przewodnicząc...
Brudzew: Dzień Babci i Dziadka w Szkole Podstawowe...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
poniedziałek, 06 lutego 2023

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.