Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Boho Style w Zespole Szkół Technicznych- czyli Fashion Show po raz ostatni

Fashion Show w ZST Turek

Po raz piąty i przez pewien czas ostatni w Zespole Szkół Technicznych w Turku odbył się pokaz Fashion Show. W tym roku uczniowie postawili na wolne od ograniczeń, kreatywne i oryginalne stroje boho. Wszystkie zaprezentowane koncepcje strojów były eko, a uczniowie pracowali na materiałach które posiadali.

Podczas pokazu, który odbył się w piątek 24 stycznia uczniowie Zespołu Szkół Technicznych w Turku doskonale przystosowali swoje projekty do założeń pokazu. Było wiele kontrastów i sprzeczności dzięki czemu zaprojektowane stroje były charakterystyczne i niepowtarzalne.

Zagadnienia dotyczące eko- mody przybliżył zaprezentowany film przedstawiony podczas wydarzenia.

Gratulacje otrzymała tego dnia Katarzyna Młodzieniak, która została laureatką konkursu ogólnopolskiego Szmaragdowy Guzik, a tym samym wręczono jej indeks wartości 14 tys.zł na uczelnię wyższą.

-Bardzo jestem szczęśliwa i dumna, że to właśnie absolwentka naszej szkoły reprezentuje godnie tę naszą szkołę i oczywiście rozwija się, podjęła dalszą edukację. Mam nadzieję, że zawsze będziesz się Kasiu identyfikowała z nami i zawsze szczerze tutaj na ciebie czekamy. Rozsławiaj nasze dobre imię. Bardzo ci gratuluję i życzę sukcesów- mówiła dyrektor szkoły Wioletta Adamiak.

Swoje koncepcje strojów zaprezentowali uczniowie klas o profilach „Technik technologii odzieży” oraz „Technik usług fryzjerskich z elementami kosmetologii”. Za kreatywność, podjęcie wyzwania młodzi projektanci oraz opiekunowie otrzymali certyfikaty i podziękowania.

Konkurs językowy Fashion Language jest nieodłączną częścią wydarzenia. Uczniowie sprawdzili się w języku angielskim i niemieckim. Zwycięzcy otrzymali nagrody, a cała inicjatywa była wyśmienitą zabawą. W tym roku najlepsi okazali się Weronika Bednarek oraz Michał Tomaszak czego serdecznie gratulujemy.
Kawęczyn: Przedszkolny bal przebierańców z babcią ...
Miasto Turek otrzymało 14 mln zł dotacji na rewita...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
sobota, 25 maja 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.