Brudzew: Bal karnawałowy w Chrząblicach

Bal Karnawałowy w Chrząblicach

Karnawał to wspaniała tradycja przepełniona muzyką i zabawą. Jest atrakcją nie tylko dla dorosłych, ale również dla dzieci. Dostarcza im wielu przeżyć i radości. Dlatego tradycyjnie, jak co roku 21.02.2019 r. w naszej szkole odbył się Bal karnawałowy.

Na pięknie udekorowanej sali szkolnej pojawiły się kolorowe postaci. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek. Na początku balu odbyła się wielka prezentacja przepięknych strojów. Po niej rozpoczęły się tańce przy rytmach skocznej muzyki. Na sali było bardzo kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. Oczywiście znalazło się również coś dla spragnionych i zmęczonych, chwila relaksu przy wspólnym poczęstunku i przy pozowaniu do pamiątkowych zdjęć.

Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę balową. Zabawa karnawałowa umożliwiła dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze.

Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie balowych strojów.
 
Powiat wycofuje się z projektu edukacyjnego INTJO....
Gm.Turek: Wróżki, elfy i księżniczki na balu w Kow...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
piątek, 31 marca 2023

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.