Brudzew: Dzień Pluszowego Misia w Galewie

Dzień Pluszowego Misia

Dnia 25 listopada w przedszkolach w Galewie odbył się Dzień Pluszowego Misia. W tym roku ten wyjątkowy dzień był trochę inny niż zwykle.

Dzieci nie mogły przynieść do przedszkola swoich ukochanych pluszaków, ale za to z wielkim entuzjazmem opowiadały, jak są dla nich ważne. Przedszkolaki poznały historię pluszowego misia, dowiedziały się, w jakich bajkach występują misie. Następnie wykonały pracę plastyczną – sylwetkę misia, którą wykleiły wełną i kaszą.

Układały puzzle z wizerunkiem „bohatera dnia” i otrzymały misiowe maski. Dzieci brały udział w transmisji na żywo prowadzonej przez My School w Turku.W tym roku Teddy Eddie oprowadził dzieci po swoim domku pełnym zabawnych gości i wesołych niespodzianek. Maluszki uczyły się słówek w języku angielskim oraz wesoło bawiły się przy śpiewaniu angielskich piosenek. Obchody Dnia Pluszowego Misia zakończyły się rozdaniem pamiątkowych dyplomów.
Malanów: Mikołajkowy kiermasz „Wszystko dla Oli”
Polish Fighter Cup

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 19 styczeń 2021

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.