Brudzew: Konkurs Kolęd i Pastorałek w SP w Galwie

Konkurs Kolęd i Pastorałek

W dniu 10 grudnia 2018 roku w Gminnym Ośrodku Kultury „Wozownia” w Kolnicy odbył się Konkurs Kolęd i Pastorałek. Kultywowanie zwyczaju śpiewania kolęd i pastorałek, pielęgnowanie tradycji bożonarodzeniowych, rozbudzanie zainteresowania muzyką oraz docenianie dzieci uzdolnionych muzycznie – to główne cele tego corocznego wydarzenia artystycznego.

Uczniowie Szkoły Podstawowej w Galewie z Filią w Chrząblicach wzorem poprzednich lat wzięli udział w tym wydarzeniu. Konkurs przebiegał w miłym, świątecznym nastroju. Wszystkie dzieci z dużym zaangażowaniem, pod kierunkiem swych nauczycieli i rodziców, przygotowały się do występu. Uczniowie oceniani byli w czterech kategoriach wiekowych: przedszkola, klasy I-III, IV-VI, VII-VIII i III gimnazjum. Poziom konkursu był bardzo wysoki. W pierwszej kategorii nagrodę otrzymała Maria Górska, wyróżnienie - Natalia Sęk. W trzeciej kategorii nagrodzone zostały Wiktoria Świerblewska i Lilianna Hanczaruk, zaś Zofia Górska dostała wyróżnienie. Wszystkie dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy i nagrody książkowe. Za sprawą przepięknie wykonanych kolęd i pastorałek jeszcze raz poczuliśmy magię świąt Bożego Narodzenia.
Ranking zmiany zadłużenia samorządów. We Władysław...
Dobra: Ponad 75 tys.zł dla jednostek OSP. Druhowie...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
sobota, 24 sierpień 2019

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.