Brudzew: „Spełniły się nasze marzenia”, czyli salka do terapii sensorycznej oddana do użytku

Otwarcie salki do terapii sensorycznej

Uroczystego przecięcia wstęgi dokonano we wtorek 12 marca w Szkole Podstawowej w Galewie. Marzenia wychowanków placówki spełniły się i mogą oni korzystać z salki terapii sensorycznej, która oprócz tego, że kształci pozwala dzieciom wspaniale się bawić.

Przybyłych na wyjątkowe wydarzenie gości przywitał dyrektor szkoły Jan Szafrański. Podziękował osobom zaangażowanym w projekt i zaprosił do uczestnictwa w uroczystym przecięciu wstęgi. Salka terapii sensorycznej została również poświęcona i z całą pewnością pomoże wychowankom szkoły lepiej się rozwijać i wspaniale przy tym bawić.

Pomieszczenia wyposażone są w dywan interaktywny, kabinę do terapii integracji sensorycznej oraz inne pomoce, jak choćby kształtki rehabilitacyjne.

Projekt zrealizowany był między innymi przy pomocy gminy Brudzew, która przeznaczyła na niego 87000 zł . Kwotę 10000 zł przekazano również z funduszu sołeckiego wsi Wincentów.

W podziękowaniu dzieci ze Szkoły Podstawowej w Galewie przygotowały występy artystyczne oraz przekazały kwiaty osobom zaangażowanym w projekt.

 

Zaglądajcie do pojemników, przyjdźcie na zebranie ...
„Co musi się wydarzyć, żeby ktoś nam pomógł”, czyl...

Podobne wpisy

 

Komentarze 1

dumny w czwartek, 14 marzec 2019 22:22

Czyli można!
Gm. Brudzew najbardziej rozwojowym miejscem w powiecie. Brawo Brudzew, brawo Galew, brawo Wincentów, brawo Krasowski, brawo Szafrański, brawo ks. Buda. Brawo wy!

Czyli można! Gm. Brudzew najbardziej rozwojowym miejscem w powiecie. Brawo Brudzew, brawo Galew, brawo Wincentów, brawo Krasowski, brawo Szafrański, brawo ks. Buda. Brawo wy!
poniedziałek, 20 maj 2019

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.