Brudzew: Szkoła Podstawowa im. Wojciecha z Brudzewa „Szkołą Małego Inżyniera” Głosujemy!

Szkoła Podstawowa w Brudzewie

Szkoła Podstawowa im. Wojciecha z Brudzewa w Brudzewie bierze udział w projekcie „Szkoła Małego Inżyniera”. Główny cel projektu to promocja nauk ścisłych, a zwłaszcza robotyki, automatyki i podstaw programowania wśród uczniów wielkopolskich szkół.

Organizatorami projektu są Volkswagen Poznań oraz Fundacja Rozwoju Edukacji Małego Inżyniera. Na zwycięską szkołę czekają atrakcyjne nagrody: zestawy klocków LEGO® MINDSTORM EV3 do budowy i programowania robotów o wartości 6 tys. zł oraz całodniowy „Festiwal technologiczny” w zwycięskiej szkole. Wygrywa szkoła, która zdobędzie najwięcej głosów!

Wystarczy codziennie wejść na stronę: http://szkolamalegoinzyniera.pl/zaglosuj-na-szkole i kliknąć przycisk GŁOSUJ, następnie wybrać Szkołę Podstawową im. Wojciecha z Brudzewa w Brudzewie; podać nr swojego telefonu, na który będzie wysłany SMS z kodem; kod wpisujemy na stronie . SMS - y są darmowe. Głosowanie trwa od 26 listopada 2018 roku do 07 grudnia 2018 roku. Opiekunami projektu są Małgorzata Kornacka i Magdalena Mroczkowska.

Wesprzyjmy Szkołę Podstawową w Brudzewie w walce o zwycięstwo!

Materiał prasowy SP w Brudzewie
Gm.Turek: Podział radnych dokonany. Komisje mogą d...
Niemal zabytkowy wodociąg naprawiany

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
czwartek, 16 lipiec 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.