Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Brudzew: Uroczyste oddanie nowych pomieszczeń przedszkolnych

Przedszkolaki starszej grupy ze Szkoły Podstawowej w Galewie z Filią w Chrząblicach

3 września 2018 r. dla przedszkolaków starszej grupy ze Szkoły Podstawowej w Galewie z Filią w Chrząblicach to nie tylko rozpoczęcie nowego roku szkolnego. W tym dniu odbyło się również uroczyste oddanie nowych pomieszczeń przedszkolnych.


W wydarzeniu wzięło udział wielu zaproszonych gości, rodzice oraz dzieci. Spotkanie przybrało uroczysty charakter, wychowankowie z oddziału przedszkolnego przygotowali krótką część artystyczną. Ponadto wręczyli podziękowania za okazane wsparcie i bezinteresowną pomoc osobom, które przyczyniły się do powstania nowych sal: panu wójtowi Cezaremu Krasowskiemu, panu dyrektorowi Janowi Szafrańskiemu, przewodniczącemu Rady Gminy Brudzew panu Kazimierzowi Wdowińskiemu a także panu Ryszardowi Kacprzakowi - za sprawne i rzetelne wykonanie prac budowlanych w oddziale przedszkolnym.

Po przemówieniach pana Jana Szafrańskiego oraz pana Cezarego Krasowskiego nastąpiło uroczyste przecięcie wstęgi przez zaproszonych gości i dzieci.

Poświęcenia nowych pomieszczeń przedszkola dokonał ks. kustosz Jacek Buda. Zaproszeni goście wręczyli dzieciom prezenty do nowej sali.

Po zakończeniu oficjalnego otwarcia wszyscy mogli zwiedzić pomieszczenia, które bardzo się spodobały, zarówno dzieciom jak i dorosłym.
 
 
Pierwszy dzwonek dla uczniów Państwowej Szkoły Muz...
Przedwiośnie we wrześniu!

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 28 maja 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.