Brudzew: Wyjazd do Teatru im. Wojciecha Bogusławskiego w Kaliszu na spektakl pt. "Kopciuszek"

Przedszkolaki w Teatrze

W piękną przedwiosenną pogodę 22 stycznia 6-latki z Gminnego Przedszkola w Brudzewie wybrały się do Teatru im. Wojciecha Bogusławskiego w Kaliszu na spektakl pt. „Kopciuszek” oparty na motywach baśni Charlles'a Perrault'a.

Wszyscy bardzo lubimy postać Kopciuszka i jego przygody, dlatego postanowiliśmy zaprosić do wspólnego przeżywania sztuki naszych małych przedszkolaków, którzy z entuzjazmem zaproszenie przyjęli. Kiedy rozpoczął się spektakl momentalnie daliśmy się zaczarować magii teatru.

W przedstawieniu sceny magii przeplatały się z realistycznymi, smutek z radością, komizm ze wzruszeniem co spowodowało, iż wszyscy z niecierpliwością oczekiwali na kolejną scenę. Bardzo nam się podobała gra aktorów, dzięki którym wytworzył się ten magiczny nastrój oczekiwania. Mimo tego, że Kopciuszek na swej drodze napotkał wiele przeszkód to jego historia zakończyła się, jak na baśń przystało, szczęśliwie. Warta zauważenia jest postać żebraka, która pokazała, iż obok nas są ludzie biedni potrzebujący, którym należy pomagać i wcale nie trzeba być kimś nadzwyczajnym aby móc to zrobić. Przecież Kopciuszek był taki biedny, a mimo to potrafił współczuć i pomóc komuś kto tego potrzebował w końcu wystarczy mieć dobroć w sercu.

Przedstawienie okazało się fantastycznym przeżyciem dla wszystkich, a nasze przedszkolaki dały się w 100% przenieść w świat magii. Warto było wybrać się w tą zaczarowaną podróż. Z niecierpliwością czekamy na kolejny spektakl.
 

 

Kawęczyn: Auto dachowało w Żdżarach. Mężczyzna wyd...
Zawodnicy z Turku ćwiczyli z Jarosławem Rogalą

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
piątek, 24 maj 2019

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.