Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Charytatywny Koncert Noworoczny dla Kingi Podębskiej w ZSR Kaczki Średnie

Koncert Charytatywny dla Kingi Podębskiej

Uczniowie Zespołu Szkół Rolniczych po raz kolejny pokazali, że można na nich liczyć. Dla swojej koleżanki, absolwentki placówki zorganizowali Charytatywny Koncert Noworoczny, który pomóc miał dziewczynie powrócić do zdrowia.

Wydarzenie miało miejsce 24 stycznia w auli ZSR w Kaczkach Średnich. Udział w nim wzięły osoby o wielkich sercach. Wszystko, aby pomóc sfinansować rehabilitację Kingi Podębskiej.

Przypominamy, że Kinga w dniu 9 lipca 2019 roku na ul.Wyszyńskiego w Turku potrącona została przez samochód na przejściu dla pieszych. Auto uderzyło z taką siłą, że dziewczyna znalazła się pod nim i ciągnął ją przez kilka metrów powodując rozległe obrażenia wewnętrzne i zewnętrzne. Kinga walczyła i walczy między innymi z obrzękiem mózgu, urazem płuc i wątroby, złamaniem odcinka TH-7 kręgosłupa i obniżeniem jego wysokości, złamaniem kręgów odcinka piersiowego kręgosłupa, złamaniem żeber, kości krzyżowej i wiele innych. Przez kilka tygodni pozostawała w stanie krytycznym w śpiączce farmakologicznej. Teraz potrzebuje pomocy bowiem tylko długotrwała rehabilitacja jest w stanie przywrócić jej sprawność fizyczną.

Podczas koncertu wystąpili uczniowie Zespołu Szkół Rolniczych w Kaczkach Średnich- Marysia Konecka, Iga Kurasik, Patrycja Pietrzak, Izabela Antosik, Klaudia Jasiakiewicz, Andriana Shults, Wladyslaw Shults, Patryk Skąpski, Jakub Cidyło, Mariusz Szymczak, Mateusz Janicki, w repertuarze znanych światowych wokalistów minionych dekad (wieku XX).

Gwiazdą wieczoru był Big Band Turek, który dopełni całości swoim profesjonalizmem i zabierał uczestników w prawdziwą muzyczną podroż wspomnień.

Podczas koncertu odbyła się licytacja koszulek z autografami grupy Skaldowie i polskich Olimpijczyków oraz płyt z muzyką Big Band Turek i Andrzeja Zielińskiego (Skaldowie).

Całe wydarzenie poprowadzili Piotra Korczyńskiego i Ritę Adamczewską.

Uczniowie z Zespołu Szkół Rolniczych w Kaczkach Średnich wsparli Kingę wyjątkowym wydarzeniem. Ty również możesz przyczynić się do odzyskania zdrowia dziewczyny.

Wpłacać pieniążki na leczenie i rehabilitację można TUTAJ

Władysławów: „Zabawy dziadków, rodziców i moje” w ...
Kawęczyn: Przedszkolny bal przebierańców z babcią ...

Podobne wpisy

 

Komentarze 1

Gość - widz w sobota, 25 stycznia 2020 19:10

Było pieknie, brawa dla wszystki na scenie! Jesteście WIELCY!

Było pieknie, brawa dla wszystki na scenie! Jesteście WIELCY!
Gość
piątek, 14 czerwca 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.